wtorek, 2 lipca 2013

Wyjątkowe mydełko - mydełko naturalne z nanosrebrem

Dziś o moim ulubionym produkcie, czyli naturalnym mydełku z nanosrebrem, które w 100% zastąpiło u mnie mydło laurowe Aleppo i wszystkie inne preparaty do mycia twarzy.
Jak zwykle zacznijmy od tego co obiecuje nam producent (więcej znajdziecie TU):

Mydełko naturalne z nanosrebrem to produkt do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała i dla każdego. O jego wyjątkowości decyduje przede wszystkim zawartość nanosrebra - naturalnego środka bakteriobójczego. 
Jest to polskie mydło z aktywnymi substancjami leczniczymi, opracowane przy współpracy lekarza dermatologa–wenerologa i specjalistycznych laboratoriów badawczych. Nie zawiera detergentów, barwników i kompozycji zapachowych, jest idealne przy nadwrażliwości na mydła zawierające w/w składniki, szczególnie polecane dla alergików. Zawiera Nanosrebro, które niszczy ponad 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Zawiera także terapeutyczną wodę mineralną Uzdrowiska "Wysowa", która posiada jedną z najwyższych mineralizacji w Europie, wynoszącą 15925 mg/l składników mineralnych. 
Ze względu na zawartość w Mydełku Naturalnym aktywnych substancji leczniczych (Nanosrebro, Prevacare, Boric Acid) mydło przeznaczone jest do mycia i codziennej pielęgnacji całej powierzchni ciała, w tym skóry głowy, pach, pachwin oraz higieny intymnej. 

Mydełko naturalne z nanosrebrem jest szczególnie polecane alergikom, osobom ze zmianami trądzikowymi, jako uzupełnienie w terapii grzybicy stóp, paznokci i wielu innych schorzeń.

I w moim przypadku, to mydełko sprawdza się znakomicie (łącznie ze Skinorenem, urządzeniem Darsonwal, metodą OCM oraz dietą).

A teraz wyrażająca całą moją opinię tabelka:To mydełko, to jest moje "must have it" :)

I aż nie do wiary, że za tak niską cenę można kupić coś tak rewelacyjnego.

1 komentarz:

  1. Jasna sprawa, takie kosmetyki mogą Wam bardzo pomóc w kontekście wyleczenia niektórych objawów, ale przecież podstawą są zawsze przyczyny, przez które dane objawy się pojawiają. W takiej sytuacji najlepiej wybrać się do dobrego podologa, takiego jak https://ekspert-stop.pl/. W ten sposób będziecie w stanie skutecznie rozwiązać Wasze problemy ze stopami.

    OdpowiedzUsuń