sobota, 8 marca 2014

Po wizycie u fryzjera i jak pozbyłam się kolejnych włosowych zniszczeń

Cześć Dziewczyny :)

Dzisiaj przed Wami efekt drugiej w tym roku wizyty u fryzjera i jednocześnie prezentacja pozbycia się przeze mnie kolejnych włosowych zniszczeń.

Dodam, że dobra fryzjerka jest naprawdę w stanie zdziałać z naszymi włosami cuda. Oczywiście nie ujmując roli dobrze dobranej pielęgnacji :)

Zresztą same oceńcie:

Moje włosy dzisiaj (08.03.2014)


A tak moje włosy wyglądały dokładnie miesiąc temu (08.02.2014):Zapewne jak pamiętacie, moje włosy w lutym trochę przeszły, jak okropny przesusz po produktach Eveline (KLIK) czy farbowanie pianką Wella (KLIK). Ale powrót do moich ulubionych produktów Artego i przejście na maski Kallosa (o tych produktach wkrótce) oraz dzisiejsza wizyta u całkiem nowego fryzjera, doprowadziła mnie do naprawdę ogromnej przemiany włosowej. 
Co prawda kilka centymetrów uciekło, ale warto było :) Nieprawdaż ;)?7 komentarzy:

 1. Oj warto, warto :) Stan Twoich włosów niesamowicie się poprawił. Aż jestem ciekawa co się będzie tu działo za miesiąc ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale pięknie teraz wyglądają. Zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę przyznać, że różnica jest ogromna. W zeszłym miesiącu włosy wyglądały trochę jak sianko. Ale teraz jest naprawdę świetnie. Jednak wizyty u fryzjera czasem naprawdę się przydają. No i kolor! Bardzo ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Łaaał! Chociaż upłynął tylko miesiąc, poprawa niesamowita! :)
  Radi

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ogromna różnica! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ślicznie teraz wyglądają :))

  OdpowiedzUsuń